Seizoen 2018/2019:

Dagkaart voor de schaatsbaan

inclusief huur schaatsen en glas limonade

10 rittenkaart

inclusief huur schaatsen en glas limonade

Prijs:

Euro  5,-

** Met uitzondering van 15 December op de opening €2,50 i.v.m. aangepaste openingstijden

 Euro 45,-

OPENINGSTIJDEN IJSBAAN ZANDVOORT 2018-2019
     
Saturday, December 15, 2018   13.00 uur - 16.00 uur
OpeningOpening  17.00 uur - 18.00 uur
Saturday, December 15, 2018   19.00 uur - 21.00 uur
Sunday, December 16, 2018Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Sunday, December 16, 2018   12.00 uur - 21.00 uur
     
Monday, December 17, 2018
Kabouterschaatsen  13.45 uur - 14.45 uur
Overige 6j>  15.00 uur - 21.00 uur
Tuesday, December 18, 2018
Kabouterschaatsen  13.45 uur - 14.45 uur
Overige 6j>  15.00 uur - 18.30 uur *curling vanaf 19.30
Wednesday, December 19, 2018
Kabouterschaatsen  11.45 uur - 12.45 uur
Overige 6j>  13.00 uur - 21.00 uur
Thursday, December 20, 2018
Kabouterschaatsen  13.45 uur - 14.45 uur
Overige 6j>  15.00 uur - 21.00 uur
Friday, December 21, 2018
Kabouterschaatsen  11.45 uur - 12.45 uur
Overige 6j>  13.00 uur - 21.00 uur
Saturday, December 22, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
Sunday, December 23, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
     
Monday, December 24, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 16.00 uur
Tuesday, December 25, 2018
Kabouterschaatsen  11.45 uur - 12.45 uur Tweede Kersdag
Overige 6j>  13.00 uur - 16.00 uur Tweede Kersdag
Wednesday, December 26, 2018
Kabouterschaatsen  11.45 uur - 12.45 uur Tweede Kersdag
Overige 6j>  13.00 uur - 16.00 uur Tweede Kersdag
Thursday, December 27, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 18.30 uur *curling vanaf 19.30
Friday, December 28, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
Saturday, December 29, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
Sunday, December 30, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
     
Monday, December 31, 2018
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur Oudejaarsdag
Overige 6j>  12.00 uur - 16.00 uur Oudejaarsdag
Tuesday, January 01, 2019
Kabouterschaatsen  11.45 uur - 12.45 uur Nieuwjaarsdag
Overige 6j>  13.00 uur - 21.00 uur Nieuwjaarsdag
Wednesday, January 02, 2019
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
Thursday, January 03, 2019
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 18.30 uur *curling vanaf 19.30
Friday, January 04, 2019
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 21.00 uur
Saturday, January 05, 2019
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 22.00 uur Disco vanaf 16.00
Sunday, January 06, 2019
Kabouterschaatsen  10.45 uur - 11.45 uur
Overige 6j>  12.00 uur - 18.00 uur
     
Kabouteschaatsen is voor kinderen tot/met 5 jaar Begeleiders niet op schaatsen.